Şirketlere Yönelik Eğitim Programları

Daha büyük küresel pazarlara girmekte olan Türkiye için dil eğitimine yatırımın önemi gittikçe artmaktadır. Bu tarz bir eğitimi personeline sunmak isteyen şirketler için  Bostancı English Language School'da bütün seviye ve ihtiyaçları karşılayan kurslar sağlamaktadır. Eğitim öncesinde, personelinizin seviyesi ve ihtiyaçları  sözlü ve yazılı sınavlarla (sts ve oral exam) belirlenecektir.

Genel ya da İş İngilizcesi programlarından herhangi birini seçebilirsiniz, kurumunuza özel bir paket program sunabiliriz, personelinizi TOEIC, IELTS, PTE sınavlarına hazırlayabiliriz. Dersler, şirketiniz bünyesinde veya herhangi bir şubemizde bire bir ozel ders  olarak ya da gruplara ayrılarak verilebilmektedir. Alternatif olarak personeliniz şubemize gelerek kurs programımızdaki derslere katılabilirler.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için eğitmenlerimiz, en son eğitim kaynaklarını kullanacak ve sınıf içi etkinliklerde, power-point, duyusal ve görsel materyaller, bilgisayar imkanlarini sunmaktadırlar. Derslerimiz, öğrenci merkezli, interaktif, zevkli ve gerçekçi bir ortamda dil becerilerinizi geliştireceğiniz olanaklar sunmaktadır.