Ücretsiz Aktivitelerimiz

Bostancı English Language School’da alacağınız ana ders saatleri dışında size sunduğumuz aktivite sınıflarından da faydalanmanız mümkün olacaktır. Hatta bu sınıflara sıklıkla katılmanız eğitiminiz açısından çok faydalı olacaktır. Her gün kendi günlük hayatımızda İngilizce’yi kullanma firsatı az olduğundan eğitim binamızda geçireceğiniz zaman sizin için değerli olacaktır. Biz de bunun bilincinde olarak size ana ders saatleriniz dışında katılıp İngilizcenizi geliştirebileceğiniz aktiviteler sunuyoruz:                                 

Bostancı English Language School’da Konuşma ve Telaffuz Sınıfları: Bu sınıflarda öğretmenlerimizle ana ders saatleriniz dışında İngilizce pratik yapma fırsatı sunan sınıflardır. Öğretmenlerinizle beraber belirlemiş olduğunuz güncel bir konu üzerinde ders boyunca İngilizce konuşma fırsatı sağlayacaktır. Bu sınıflar aynı zamanda kelime haznenizin ve dinleme-anlama yeteneğinizin gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Bostancı English Language School’da Gramer Sınıfları: Bu sınıflarda ana derslerde anlamadığınız ya da takıldığınız noktaları Türk öğretmenlerinizle giderebilirsiniz. Bununla beraber konuları tekrar amacı ile de bu sınıflara katılarak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Bostancı English Language School’da Kütüphane: Eğitim binamızda sizin için hazırlamış olduğumuz kütüphanemizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Seviyenize uygun okuma kitaplarınızdan yararlanabilir, belirli konular üzerine araştırmalar yapabilirsiniz.

Bostancı English Language School’da Sinema: Tam donanımlı sinema odamızda orijinal filmleri izleyerek dinleme-anlama yetinizi geliştirebilir, kelime haznenize yeni kelimeler ekleyebilirsiniz.

Bostancı English Language School’da Briç Çalışmaları: Ofis saatleri boyunca bilgisayar odamızda ücretsiz internet bağlantısından yararlanabilir, İngilizce Briç kurslarımıza katılabilirsiniz.